Jsem plnoletá dívka, která pochází z Moravskoslezského kraje. Dnes již už pracující člověk. Jsem přátelské povahy a ráda pomůžu, když mohu. Mám ráda Anime, Japonsko, Zpěv, Tanec, Přírodu a Zvířata. Ráda se dívám na filmy a seriály historického původu. Jako třeba války a další. Jinak jsem docela filmový Maniak. Takže většinou to co má kladné hodnocení to musím vidět. I na Pohádky se dost často koukám. Do dětských let se vrátit někdy musíme. Většinu času trávím zde. Je ho bohužel málo, takže moc aktivní již nejsem jako kdysi.
Prodávám 3x 5. prvek, 5x Chronův časovač, 3x Kámen mudrců, 3x Oboustranný medailon, 3x Začarovanou dýni, 2x Achillovu patu, 7x Poseidonův balíček.

Aktuálně prodávám jednorožce  O a G. Můžete i napsat do SZ nabídku a můžeme se nějak slušně domluvit. 
Jsem aktivní členem Haflinger star a nehodlám se místa v týmu vzdát za žádnou cenu. Aktuálně pracujeme od základní Genetiky O a G. Usilujeme o navýšení dovedností pečlivým výběrem. Doufáme, že to k něčemu bude. 
Členem jsem od 21. října 2016 - až do dnes. 
Skvělý kolektiv, který si pomáhá a vyjde vstříc. A nejsme chamtiví.
Aktivně se věnuji chovu Haflinger. Taky chovu Velšské koně s nižší Genetikou a Anglické plnokrevníky. Ještě uvažuji o KWPN.
Kdysi jsem chovala aktivně Irské tinkery, Friské koně, Hannovery, Connemary, Knabstrupy .

Děkuji Alopeke za prezentaci a avatarka. 

- Nestojím o zprávy typu: Soutěže, propagace a další. Ty já nečtu a neodpovídám. 
Nejsem zlý člověk, jen na to nereaguji a nechci ani. 
- Gratulace se snažím oplácet. 
Někdy to prostě nestihnu.
- Napsat mi klidně můžete, pokud si chcete popovídat. Jen bych doporučila psát slušně a jako normální člověk, jinak neodepíšu. 
- Ohledně akcí si lidi přidávám. I normálně si přidávám přátelé. 
- Pokud něco potřebujete. Tím myslím pomoct s něčím. Tak se ozvěte. A tím něčím nemyslím Equus, ani Pasy k zapůjčení. Takhle já nefunguji a pasy nepůjčuji nikomu, koho neznám a s kým si nepíšu. Ručit si muže kdo chce a psát může co chce. U mě to prostě neprojde. 
- V týmu už jsem, tak prosím nepište, zda chci do týmu. 
- Vše co prodávám a nebo nabízím se objeví v sekci VÝMĚNY A PRODEJE. 

a32fd1_0ede92ed8f4043528649ba6e9653a0f1~mv2.pngimage.php?di=XW5Wvintage_bunny_by_egraut-dcbxovd.pngdarkher_by_egraut-dcbxpoa.pngthe_end___stamp_by_egraut-dainfzj.png__stamp___tamaki_cry_by_ichiipantsu-d74uiav.gif59f27a50b53a60bc4d60947383caa117-dbgbet4.png8b12b56c5689313ec040c3724469ff17-dbgbd4z.png

image.php?di=QY9N