Jsem plnoletá dívka, která pochází z Moravskoslezského kraje. Dnes již už pracující člověk. Jsem přátelské povahy a ráda pomůžu, když mohu. Mám ráda Anime, Japonsko, Zpěv, Tanec, Přírodu a Zvířata. Ráda se dívám na filmy a seriály historického původu. Jako třeba války a další. Jinak jsem docela filmový Maniak. Takže většinou to co má kladné hodnocení to musím vidět. I na Pohádky se dost často koukám. Do dětských let se vrátit někdy musíme. Většinu času trávím zde. Je ho bohužel málo, takže moc aktivní již nejsem jako kdysi.
Aktuálně prodávám jednorožce  O a G. Můžete i napsat do SZ nabídku a můžeme se nějak slušně domluvit. 
Jsem aktivní členem Haflinger star a nehodlám se místa v týmu vzdát za žádnou cenu. Aktuálně pracujeme od základní Genetiky O a G. Usilujeme o navýšení dovedností pečlivým výběrem. Doufáme, že to k něčemu bude. 
Členem jsem od 21. října 2016 - až do dnes. 
Skvělý kolektiv, který si pomáhá a vyjde vstříc. A nejsme chamtiví.
Aktivně se věnuji chovu Haflinger. Taky chovu Velšské koně s nižší Genetikou a Anglické plnokrevníky. Ještě uvažuji o KWPN.
Kdysi jsem chovala aktivně Irské tinkery, Friské koně, Hannovery, Connemary, Knabstrupy .

Děkuji Alopeke za prezentaci a avatarka. 

- Nestojím o zprávy typu: Soutěže, propagace a další. Ty já nečtu a neodpovídám. 
Nejsem zlý člověk, jen na to nereaguji a nechci ani. 
- Gratulace se snažím oplácet. 
Někdy to prostě nestihnu.
- Napsat mi klidně můžete, pokud si chcete popovídat. Jen bych doporučila psát slušně a jako normální člověk, jinak neodepíšu. 
- Ohledně akcí si lidi přidávám. I normálně si přidávám přátelé. 
- Pokud něco potřebujete. Tím myslím pomoct s něčím. Tak se ozvěte. A tím něčím nemyslím Equus, ani Pasy k zapůjčení. Takhle já nefunguji a pasy nepůjčuji nikomu, koho neznám a s kým si nepíšu. Ručit si muže kdo chce a psát může co chce. U mě to prostě neprojde. 
- V týmu už jsem, tak prosím nepište, zda chci do týmu. 
- Vše co prodávám a nebo nabízím se objeví v sekci VÝMĚNY A PRODEJE. 

a32fd1_0ede92ed8f4043528649ba6e9653a0f1~mv2.pngimage.php?di=XW5Wvintage_bunny_by_egraut-dcbxovd.pngdarkher_by_egraut-dcbxpoa.png

image.php?di=QY9N