Jestli někomu zkazím blup omlouvám se ale většinou házím z telefonu a tam se mi to hází automaticky a kydyž jsem na PC beru to podle účastníků.
Jsem náctiltá holka. Bydlím v Jihočeském kraji a studuji střední veterinární školu. Milujizvířata hlavně psy, vlky ale i koně. Doma mám jenoho pejska. Jmenuje se Max. jinak zbožňuji knížku Psí poslaní a její druhý díl Psí cesta. jinak zatím nejoblíbenější knižní série Sklenění trůn a Eragon. Moje oblíbené filmy jsou Psí poslání, Megan Leavey  and Max a pak většína filmů ood Marvelu jak série Avengers tak série X-men a samozřejmě sem patří i fantastická čtyřka. K nejoblíbenějším seriálů patří Arrow, Agents of Shield a Game of Thrones. Jestli tyto knížky, filmy a seriály znáte a baví vás o nich mluvit tak napište rádá si s někým popovídám. Dříve už jsem tutohru hlrála ale ukradli mi účet. Samozřejmě ráda poradím nebojte se napsat opravdu nekoušu. Přátelství přijímám a gratulace se snažím oplácet. kdybych někdy zapoměla tak se nebojte o ni napsat.
Prozatím jsem se rozhodla sbírat koně s neobyčejným zbarvením. Koně se zlatým, stříbrným a starým jablkem, prvkem, toulavou duší, dýní, oboustranným medailonem, knihou příše, pečetí apokalypsy a kouzelným kloboukem
  Prodávám jen koně, kteří jsou v prodejích žádní jiní nejsou na prodej a tak si o ně prosím nepište. 
.....
Za tuto krásnou prezentaci děkuji hráčce Adellslab.