Tyhle bubáky posílám do srpnového KP. Kdyby se někomu zalíbili, za hlasy budu ráda ツ


F / neschopná úplně ve všem, ha / shitty stories&drawing / likes sneks / memelord II. jakosti / OC inside jokes / urban fantasy / 
edgemaster ve výslužbě

ᕕ(ᐛ)ᕗ

Kreativní prostor mě chytil už kdysi dávno. Bude proto možná znít divně, když řeknu, že na většinu svých ilustrací vůbec hrdá nejsem a nejradši bych je ze hry stáhla. Až poslední dobou se mi daří plodit koníky, které můžu sama brát vážně. Proto si podpory v téhle době cením dvakrát tolik, ač třeba nejsem tolik aktivní na KP fórech.


ᕕ(ᐛ)ᕗ

Jestli si píšeme a já jsem nějaká... divná, nedělejte si z toho hlavu. Mám téměř nulové konverzační schopnosti a můj úhlavní nepřítel je ukončování debaty.

ᕕ(ᐛ)ᕗ

Nemám žádnej metalovej palác nikde daleko na severu - jsem spíš zmatenej přisluhovač vlastní představivosti sršící hořkým smyslem pro humor, poslouchám hudbu, která na mě svoje "myšlenky" neřve, a mám strach z cizích lidí.


ᕕ(ᐛ)ᕗ

Pokud vám zkazím BLUP a nějak tak raním vaše city, se vší úctou vás prosím, nechte si veškeré urážky a lyrické básně o pomstě. Můžete zkusit zažádat o náhradní dohoz, ale mějte na paměti, že není moje povinnost vám ztracené soutěže nahrazovat.

On totiž člověk někdy nemá moc na výběr, když jsou všechny soutěže předem zapláclé dohozáky, jejichž majitelé si myslí, že si tak všechna místa automaticky rezervovali. =D

ᕕ(ᐛ)ᕗ

Koníky hlavně sbírám, počínaje božany a jednorožci, přes oslíky a tažany až po některá plemena poníků. :^)

ᕕ(ᐛ)ᕗ