blank.png

Koupím neomezené množství Hypnových přikrývek za 20 000 heq. -Ano, platí to stále. 

Koník na profilovce je můj, nikdo nemá povolení k jeho kopírování/šíření/přivlastňování, pokud tak učiníte, budu se zlobit.

Chov, prodej, výměny a co se koní týče: Z ČT aktuálně prodávám 5.prvek za 400 000 čeq, Heřin balíček za 400 000 čeq a v prezentaci mého JC je popis, jak můžete získat Morpheovy paže. Dále z ČT vykupuji Krev medusy za 150 000eq, Kus oblaku za 150 000eq, Zlaté jablko za 70hp=63čp. Jsem hrdým členem týmu elitních španělských klenotů Sublime PRE Farasi (Andaluský kůň) a nejlepších anglických plnokrevníků English fighters a né, neprodám vám aktuální genetiku, nenabídnu připouštění, děkuji za pochopení - další info v týmových prezentacích. Avšak, chcete-li zvýšit prestiž svého centra za ustájení, napište mi, nastavte cenu na 20/den, a já vám je tam s radostí ustájím. Chcete-li se na tyto koně podívat předem, mám je na farmě Sublime PRE Farasi, podfarma chov/důchodci. Co se koní v soutěžích týče, tak koně se jménem dohoz Darkanas může využít každý, kdo chce a pokud mi ještě k tomu nezkazíte moje BLUPáky, budu taky rád.


To co bych vám řekl o sobě je, že jsem TEN a ne TA, prosím o tykání a jsem student SŠ, kterému už z toho někdy hrabe, takže se to může projevit na jménech některých koní (které jsou většinou z jazyka latinského). Pokud mi píšete, žádám o slušné chování a nějaká ta úroveň vyjadřování také není k zahození. Do přátel si vás bez nějaké předešlé komunikace nepřidám. Budu rád za pogratulování, které se pokusím oplatit. S přáním hezkého zbytku dne:Darkanas 
Kód byl vygenerován Kódátorem.