blank.png
                      Z ČT sháním: Balíček Harmonie          Heřin Balíček           Proutek Plodnosti         Diovu Hromovou Tyč

Mám nouzi o růstové body, kdo mi pošle víc jak 2 růstové body, dejte vědět do zpráv!! Odměním vás koníkem, nebo nějakou věcičkou z ČT.


Jmenuji se Valerie, je mi 18 let. Bydlím… někde na vesnici. Nemám koně, ale za to mám 6 koček.

Můj chov zaměřuji především na jednorožce. Ve farmě *Rožinky* nalezneš všechny jednorožce mnou koupené a ve farmě *_Given_* všechny jednorožce mnou vypěstované, samozřejmě i se stejnojmennou příponou. Všem se snažím dávat Balíčky Harmonie a to je důvod, proč je pořád sháním.

.
Na prodej jsou koně, které jsou v prodejích. Ovšem nebráním se prodaávat i koně, kteří tam nejsou. Pokud napíšeš slušnou zprávu a dohodneme se na slušné ceně, či výměně, tak nemám problém ti vyhovět a vysněného koníka ti prodat.

 Vyměňuji  pouze za věci z ČT - výše    vyjmenované, či EQ.  
SHÁNÍTE PASY? Vykupuji:  Kámen Mudrců                                                Morpheovy Paže                                           Heřin b.,b. Harmonie DEJ MI TO DO VÝMĚN JAKO DÁREK A DO REZERV. PRODEJE  LIBOVOLNÉHO KONĚ ZA PAS.
 

       
                                                                                              
Předem uporozňuji, že si nekupuji pasy za reálné peníze, a mám co mám, tudíž - JDE TO. Tak si nestěžujte na OW, že všechno vede k investici reálných peněz do internetové hry.                                                              NIKDY NEDÁVÁM DO VÝMĚN JAKO PRVNÍ!  (mnohočetné zkušenosti - děkuji za pochopení)                                                               
 Za gratulace děkuji. Do přátel si Tě přidám.  Na zprávy odpovídám, ať jsou jakékoli.
Kód byl vygenerován Kódátorem.