HLEDÁM PŘIPOUŠTĚNÍ ANDALUSÁKA ROŽCE S IRISINÝM ZBARVENÍM

Sháním tato zvířátka:  compagnon-herisson.png compagnon-lama.pngcompagnon-autruche.png compagnon-chameau.pngcompagnon-tortue.png 

Nabízím: Nepoužité příšeří vejce, Opicecompagnon-singe.pngKrálík compagnon-lapin.pngTučňákcompagnon-pingouin.pngPescompagnon-chien.png Motýlcompagnon-papillon.png  Žirafa compagnon-girafe.pngZebra compagnon-zebre.pngSlepicecompagnon-poule.png Kosatkacompagnon-orque.png Puercoespínacompanion-porc-epic-2.png  Iguanocompanion-iguane-2.pngSovacompagnon-hibou.png Shiba Inu compagnon-shiba-inu.pngČervený drakcompagnon-dragon-3.pngManul Cat-Sithcompagnon-cat-sidhe-2.png Sněžná opicecompagnon-singe-neige.png Shikacompagnon-shika.pnggryf...Nebo prostě zčekněte moji záložku Prodej->Koně s mazlíčky

Toulavé duše: Kolumbuscolomb.png Cápaccapac.png  a další v záložce Prodej->Toulavé duše   

Další: nepoužité zbarvení Multicorn, Vánoční balíček vybavení, Rytířská deka pod sedlo, nepoužitá Stará jablka...Howrse hraji od roku 2011, teď jsem měla asi čtyřletou pauzu a smazali mi můj starý účet (Maruška4, tak jestli si někdo třeba pamatuje :D).  

Sbírám Toulavý duše - Řecké bytosti. Chybí mi:

echidna.pngminotaure.pnggorgone.pngfaune.pngchimere.pngcerbere.pngscylla.png 

Věnuji se chovu čistokrevných arabských plnokrevníků a finských koní. Rovněž jsem nedávno začala hrát i mezinárodní verzi pod stejným nickem.

Hodně předmětů z Černého trhu s vámi vyměním za Equus, stačí jen napsat a zeptat se.

Jsem alergická na rádoby japonské znalce, kteří píšou anglickým fonetickým přepisem. Takže pokud na mě chcete házet sem tam japonštinu - klidně, ale českým přepisem prosím. 

Pokud máte nějakého koně, co už nechcete, házejte mi je do rezervovaných prodejů, koně do 4000 koupím určitě u těch dalších co tam dáte to není jisté. 
Občas se mohu přihlásit z různých IP adres... Což je snad každýmu jasný -.- + Mám averzi na gestapo manýry na fórech. :))) ...kde sou sakra fóra?!