Něco o mě 8f0d73882229b1f472cf172ee2f66ad8.png

Ahoj, já jsem Ozzinka8f0d73882229b1f472cf172ee2f66ad8.png

Po delší pauze začínám znovu od nuly, ale tentokrát to beru trochu víc „po svém“ – víc promyšleně, víc do hloubky… a hlavně tak, aby mě to fakt bavilo.

Miluju zvířata (prakticky všechno, co dýchá… až na pár výjimek 25376ca9c38f23811c401c64339ffa93.png) a celkově jsem spíš ten typ, co má blíž ke zvířatům než k lidem.

Když zrovna nejsem tady, tak:

- čtu (spíš podle pocitu než podle žánru – ale Hraničářův učeň a4bc962b6472bd3fac0f915a0ff0c336.png)
- řeším vlastní příběhy 
- nebo ujíždím na filmech a seriálech (a4bc962b6472bd3fac0f915a0ff0c336.pngTransformers jsou srdcovka, ale zvládnu se bavit o kdečem)

Jsem introvert, ale když si s někým sednu, tak držím 935cc82ef2748ac36d8c208173df154a.png

Připuštění

Máš zájem o mého hřebce?
- Napiš SZ se jménem a domluvíme se.

Klidně se můžeme domluvit i opačně (moje klisna + tvůj hřebec),
s tím že hříbě pak odkoupíš za cenu připouštění.

Jsem dost v pohodě, ale beru férové jednání jako základ.

Prodeje

Občas u mě najdeš koně na prodej – klidně napiš, pokud chceš rezervaci nebo se domluvit jinak.


Příjemné hraní a hodně úspěchu 8f0d73882229b1f472cf172ee2f66ad8.png8f0d73882229b1f472cf172ee2f66ad8.png

tenor.gif?itemid=7566396
PS: Žádosti o přátelství příjmám 935cc82ef2748ac36d8c208173df154a.png