Něco o mě 
Ahoj, já jsem Ozzinka, 
Po delší pauze začínám znovu od nuly, ale tentokrát to beru trochu víc „po svém“ – víc promyšleně, víc do hloubky… a hlavně tak, aby mě to fakt bavilo.
Miluju zvířata (prakticky všechno, co dýchá… až na pár výjimek
) a celkově jsem spíš ten typ, co má blíž ke zvířatům než k lidem.
Když zrovna nejsem tady, tak:
- čtu (spíš podle pocitu než podle žánru – ale Hraničářův učeň
) - řeším vlastní příběhy
- nebo ujíždím na filmech a seriálech (
Transformers jsou srdcovka, ale zvládnu se bavit o kdečem)
Jsem introvert, ale když si s někým sednu, tak držím 
Připuštění
Máš zájem o mého hřebce?
- Napiš SZ se jménem a domluvíme se.
Klidně se můžeme domluvit i opačně (moje klisna + tvůj hřebec),
s tím že hříbě pak odkoupíš za cenu připouštění.
Jsem dost v pohodě, ale beru férové jednání jako základ.
Prodeje
Občas u mě najdeš koně na prodej – klidně napiš, pokud chceš rezervaci nebo se domluvit jinak.
Příjemné hraní a hodně úspěchu 

PS: Žádosti o přátelství příjmám 