Ahojky
Howrse mi smazalo starý účet, tak tu začínám odznova.. snad tentokrát i lépe. Kdo by měl nějaké rady a tipy, veškerou pomoc s radostí uvítám.
Přihlašuji se asi z několika IP adres
A z jednoho zařízení se přihlašujeme z víc účtů-sourozenci