Hola amigo!
Jmenuji se Kristýna, ale všichni mi říkají Kristyn... jelikož bylo ale toto jméno tady na hw už zabrané, vrátila jsem se do dětství a použila jméno, kterým mě vždycky oslovovala moje babička. Tynusko mě tedy oslovujte pouze v případě, že pro mě máte bábovku a kakao...

Jsem čerstvě plnoletá, nadšená cestovatelka, milovník koní a obdivovatel cizích jazyků. Jelikož s mým životem (kdykoli mám volno víc než jeden den, mizím kdoví kam i na jak dlouho) vlastnění zvířat moc nejde dohromady, rozhodla jsem se asi po 2 letech vrátit aspoň ke kresleným koníkům zpět na howrse.
Jelikož je můj původní účet kdoví kde, tak jsem tady a jedu od znova. Budu moc ráda, když si mě přidáte do přátel, abych se tady necítila tak opuštěná a osamocená. Můžete zkusit i napsat, ale nejsem moc velký pisatel i když osobně pusu skoro nezavřu.
Mějte se krásně a užijte si hru.