Zdravím Tě návštěvníku!

kure2.jpg


Na mém profilu si můžeš všimnout, že už jsem tu poměrně dlouho, jak je to vůbec možné, že nějaká onlinovka někomu vydrží přes jeho dětství až po dospělost. Nu, starý známý Ow a tvůrce se neustále snaží si hráče udržet a hra byla v raných letech jiná, ale přece jen se v některých případech jako "staré jablko" vrací do staré podoby. Také věřím, že vaši první koně navždy zůstanou vaši oblíbenci, v mém případě je to Tristan, kterým byl inspirací jeden můj oblíbený kůň ze školních let. b1b6a66667260b562004585b2c72b31c.png

Vidím tady také svoji malou historii, protože ty léta jsem pak začala pojmenovávat koně podle toho co se aktuálně v mém životě nebo obecně děje, a to samé s příponami. Ať už jste tu z jakéhokoliv důvodu, hlavně starší hráči, máte také můj obdiv, hlavně ADY, kterou sleduji už od doby, co jsem hru začala hrát a opravdu dlouho se tyčila na vrcholu žebříčku. Těžko říct kdy jednou tento učet zmizí, tady tolik hodin odehraných nemám, ale někteří ano a mnohem víc. Jednou bychom ty účty mohli předat mladším generací, ale otázka je, jestli je vůbec takový typ hry zaujme, kde se každou chvíli něco nehýbe, koně jsou většinou ve strnulém stavu a a staráme se o ně klikáním. Podle mě teď hra nabízí víc s těmi side questy.2a1af738d56da555be74920210e2babc.png

Dost filosofie, teď se běž rychle kouknout jaké poklady mám ve svých stájích.

 Šup, šup!a4bc962b6472bd3fac0f915a0ff0c336.png

kure.png