بيتر ث. ek1 وفيت آدم    CHOV ARABSKÝCH PLNOKREVNÍKŮ


 
 

Chov

Společně s Adam Vít, Rendy., Tavbecca, A.lexa, dana555  a tichou podporou hráčů   Terezka0102, Nikitax,  chováme čistokrevné Arabské plnokrevníky s vysokým GP. Při chovu dbáme vždy na připouštění jedinců s BLUP 100 a tak naše hříbata mají vysoké dovednosti a jsou vždy po kvalitních rodičích.


9.7.2019 došlo k další události v chovu-máme 645 hvězd znamenitosti a  pomalu se blížíme k 646 hvězdě
 

Prodeje

všechny koně co jsou na prodej najdete v záložce Prodej
Samozřejmě pokud budete mít zájem o valáška do Grand Prix,tak si napište Malý šampion od nás bude mít v ceně slzy a vodu mladí.
Cena valášku se pohybuje od 2 do 10 pasů,ale je možné udělat i výměnu v té hodnotě za něco z ČT.
 
 
 

Ostatní

!!!!Chov EK 1 arábci přijme nové členy-podmínkou je slušnost, férovost, dostatek růstových koní na produkci bodů (případně paží), dostatek času, chuť se připojit a dobré by bylo mít i kladnou referenci od někoho spolehlivého!!!

 

Před pár dny jsem se rozhodla sbírat zlatá a stříbrná jablíčka od autorky Pifia (ke shlédnutí ve farmě zlatá a stříbrná jablíčka-série od Pifia jablko). Pokud někdo máte na prodej kousek, který od této autorky nemám tak ráda koupím. Hlavně se mi jedná o stříbrná jablíčka od této autorky.

 

Mám sdílení se svým parťákem v chovu Arabů-Adamem Vítem a občas(tak jednou za měsíc) se z mého notebooku přihlašuje hráč RISC a Sandruška. Prosím nerušit účty
 
 


 
TOPlist