Příručka jezdeckého centra

Ustájení vašich koní

V každém boxu můžete ustájit jednoho koně. Počet boxů, které můžete v obchodě zakoupit, je určen počtem odsloužených dní na Howrse. Konkrétně to znamená, že za dva odsloužené dny můžete pořídit jeden box. Pokud však boxy postavíte v dílně, můžete si pořídit tolik boxů, kolik jen chcete.

Boxy jsou různých typů a velikostí. Větší boxy jsou pro koně pohodlnější, takže se budou probouzet s vysokou morálkou.

Kvalita boxu je také klíčovým prvkem pro prestiž vašeho jezdeckého centra.

Podestýlka

Pro ustájení koně nebo poníka musíte mít v boxech podestýlku. Podestýlku můžete koupit v obchodě jezdeckého centra. Po vytvoření zásob podestýlky se bude zobrazovat na pravé straně stránky obchodu ve vašem inventáři. Navštivte stránku boxů a vyberte podestýlku, kterou chcete používat. Můžete vybrat jen takovou podestýlku, které máte dostatek v inventáři.

Když si koupíte nový box, bude v něm podestýlka takového typu, který používáte ve vašem jezdeckém centru.

Podestýlka v boxech stárne každým dnem používání. Po sedmi dnech bude automaticky odstraněna při každodenní aktualizaci webových stránek v čase 04:00. Poté se nahradí čistou podestýlkou, kterou máte v inventáři. Pokud nemáte v inventáři dostatek čisté podestýlky, váš box bude bez podestýlky a prestiž vašeho jezdeckého centra se sníží. Pravidelně kontrolujte své zásoby.

Podestýlka, kterou vyberete do boxů, také ovlivňuje nájemníky. Čím lepší kvalita podestýlky v boxu, tím víc energie kůň získá a méně morálky ztratí při pobytu v boxu.

Opravy

Obsazeným boxům vzrůstá opotřebení o 1 % denně. Musíte je opravit, než dosáhnou 100 % opotřebení.

Vedle stavu opotřebení boxu je viditelná ikona reparer, kterou lze použít k jeho opravě. Náklady na opravu boxu závisí na stavu jeho opotřebení, kvalitě a případných vylepšeních.

Pokud box neopravíte, stane se po dosažení 100% opotřebení nepoužitelným a přestane se započítávat do prestiže vašeho jezdeckého centra. Pokud v něm bude ustájen nějaký kůň, bude vystěhován. Z vaší rezervy Equus se pak odečte částka zbývající ceny za ustájení, která bude vrácena majiteli koně. Box můžete kdykoliv opravit a znovu tak ve svém jezdeckém centru nájemníky uvítat.

Rezervace

Chcete-li přivítat koně určitého hráče, jediné co musíte udělat, je rezervovat jeden či více boxů prostřednictvím odkazu "rezervovat tento box".