Příručka chovatele

Vaše chovná zvířata

Chovné farmy

V chovných farmách můžete seskupit koně, kteří patří Vám, bez ohledu na jejich chovatele.

Přístup bude udělen, jakmile dokončíte cíle chovatele učedníka.

Můžete zaregistrovat jednu chovnou farmu navíc za 60 odsloužených dní až do maximálně 5 chovných farem.

Pokud si předplatíte účet Pegasus, budete si moct zaregistrovat až 50 chovných farem. Chovné farmy si také můžete rozdělit do pěti skupin s barevným označením, abyste je snadněji našli.

Přípony

Jakákoliv chovná farma si může získat jméno a vybudovat si svou reputaci na základě koní, které vychovává. Můžete si zaregistrovat příponu a přidávat ji ke jménům koní, které jste odchovali. Tuto příponu nesmějí budoucí majitelé koní odstranit. Nesmíte ji přidávat ke jménům koní, kteří se nenarodili na Vaší chovné farmě.

Přístup bude udělen, jakmile dokončíte cíle chovatele učedníka.

Můžete vytvořit příponu navíc každých 30 odsloužených dní. Další přípony můžete také získat s předplatným účtu Pegasus.

Můžete mít několik přípon a přidělovat je například podle plemen, které chováte, nebo pro odlišení rodokmenů v rámci určité chovné farmy, která se zaměřuje na jedno plemeno.

Plemena a modrá hvězda

Na Howrse existuje mnoho různých plemen jak pro koně, tak pro poníky. Čistokrevné koně můžete oddělit od těch ze smíšených plemen pomocí záložky Genetika na listu koně. Čistokrevní koně navíc mají modrou hvězdu na stránkách s prodejem a připuštěním.

Chovatelská omezení

Při pečování o koně můžete najít růstové body nebo bonusy (bič, tuba maziva atd.) a získáte Equus (například prostřednictvím misí nebo soutěží). Když za den probudíte více jak 1000 koní, tyto výhody přestanou platit a obnoví se následující den.