Příručka chovatele

Karma a varování

Body karmy jsou číselným vyjádřením vaší reputace ve hře. Při registraci získáte 10 bodů. Pokud porušíte pravidla, můžete o ně přijít. Ztráta bodů karmy vám může znemožnit přístup k některým funkcím hry, například k prodejům.

Za drobné porušení pravidel obdržíte varování. Pokud se situace opakuje, přijdete i o karmu.

Ztráta karmy

Jak můžete přijít o karmu:
Nevhodné obrázky, komentáře a příspěvky na fóru a v profilu:Za nevhodné obrázky, komentáře a příspěvky se považují takové, které jsou násilné, rasistické, pohoršující, zastrašující nebo obsahující soukromé informace. To zahrnuje i odkazy na stránky s takovým obsahem.
Podvádění:Prodej pasů, předmětů nebo účtů, výměna účtů, kradení účtů, požadování hesla po jiném hráči a podvádění. Žádání o navrácení peněz za již utracené pasy. Zneužívání jakýchkoliv chyb ve hře ve vlastní prospěch. Zakládání více účtů a používání skriptů.
Chování vůči ostatním:Nerespektování druhých, nedodržování dobrých mravů, agresivita, urážky, neuctivost, pomlouvání a krádež identity. To samozřejmě zahrnuje i chování vůči administrátorům, moderátorům a podpoře.
Porušování copyrightu:Krádeže výtvorů, obrázků nebo ilustrací, které nejsou veřejně přístupné.
Zvláštní pravidla:Nedodržování pravidel na fóru, v soukromých zprávách...

Tento seznam není vyčerpávající a může se kdykoliv změnit.

Získání karmy

Přijdete-li o body karmy, můžete je získat zpět: jeden bod za 30 kalendářních dnů počínaje dnem, kdy jste o body karmy přišli.

Můžete mít až 10 bodů karmy.

Co způsobí ztráta karmy

Přístup k určitým funkcím v komunitě závisí na Vaší karmě
karma8 bodůZtráta přístupu ke spolusprávě, na testovací verzi a zvyšování věku Yggdrasil, ztráta přístupu k denním úkolům (včetně otevření Rohu hojnosti)
karma6 bodůNemožnost přizpůsobení profilové stránky a jezdeckého centra, nemožnost vytvářet a upravovat obsah centra nápovědy a ztráta přístupu k darování a výměně předmětů.
karma4 bodyOdebrán přístup k prodejům a návrhům do Kreativního prostoru
karma2 bodyZtráta přístupu k soukromým zprávám
karma0 bodůBan na 2 měsíce