Oznámení rodičům a odpovědným dospělým

Owlient dělá vše proto, aby kontroloval veškerý obsah a vzkazy nacházející se ve hře Howrse. Pracovníci naší profesionální zákaznické podpory a dobrovolní moderátoři neustále monitorují prostor ve všech komunitách. Technické filtry jsou nastaveny pouze k eliminaci jakéhokoliv nevhodného obsahu.


Je zodpovědností rodičů a osob pověřených dohledem nad dětmi, aby monitorovali aktivitu svých dětí na internetu, zejména pokud se účastní diskuzí, aby:

  • Snížili riziko styku s obsahem, který je ilegální nebo může být urážlivý.
  • Zabránili mladým hráčům v poskytování informací, které by mohly někomu umožnit je identifikovat, nalézt nebo přímo kontaktovat (jméno, adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, atd.).


Doporučujeme Vám a Vašim dětem navštívit webové stránky, které popisují rizika spojená s používáním internetu dětmi, aby nedošlo k nechtěným platbám (při nákupu „pasů“) pomocí platební metody, kterou používáte.


V tomto ohledu také Owlient doporučuje, aby rodiče používali software pro rodičovský dohled.


Navíc si rodiče mohou kdykoli vyžádat, aby byl účet jejich dítěte zrušen.

Pokud chcete zrušit účet, musíte:

  • se přihlásit na účet dítěte,
  • přejít na stránku s osobními informacemi
  • následovat instrukce jak zrušit účet.
Uvědomte si prosím, že tuto akci nelze vrátit zpět.


Pokud se Vám to nedaří, můžete nám zaslat hlášení pomocí kontaktního formuláře, kde uvedete tyto údaje: příjmení, jméno, adresu, příbuzenský vztah (rodič, opatrovník nebo rodičovská autorita) a samozřejmě také jméno účtu, o který se jedná.


Naše stránka používá různé druhy souborů cookies. Abychom mohli zlepšit naše služby, ukládáme informace o tom, jak stránku používáte. Tyto informace mohou být použity pouze Owlient a našimi ověřenými partnery, s kterými spolupracujeme. Nastavení cookies můžete kdykoliv změnit, ale některé části našich stránek bez nich nebudou fungovat správně.
Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde.