Packa007

Odsloužené dny : 5113 dnů
Pořadí : 88.
Rezerva : 28 232 537 equus
Historie majitelů

Weta

compagnonweta

Stužky

09:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 10653.83

Výdrž
1131.11
2262.22
Rychlost
992.67
1985.34
Drezura
1519.665
3039.33
Cval
602.405
1204.81
Klus
889.41
1778.82
Skok
191.6545
383.31
Plemeno: Fríský kůňVěk: 27 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 165 cm
Pohlaví: valachVáha: 475 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 14.10.2019
Odchoval: Packa007 Výdělky: 53 611 Equus
Genetický potenciál Celkem: 8040.72
Výdrž1678.82  Cval918.87
Rychlost1519.15  Klus1360.31
Drezura2121.88  Skok441.68
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1678.82
1678.82
1678.82
Rychlost
1519.15
1519.15
Drezura
2121.88
2121.88
2121.88
Cval
918.877
918.877
Klus
1360.31
1360.31
Skok
441.685
441.685
Tento kůň má 747 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

bridewesternposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

sellewesternposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

drezura: +12

tapiswesternposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnonwetaWeta

drezura: +3


Jezdecké centrum

Toruviel dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Toruviel je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo