16:30
Energie
79%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 10802.70

Výdrž
613.7
1227.40
Rychlost
1011.85
2023.70
Drezura
1139.5
2279.00
Cval
905.95
1811.90
Klus
195.603
391.21
Skok
1534.745
3069.49
Plemeno: Hannoverský kůňVěk: 34 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 170 cm
Pohlaví: valachVáha: 519 kg
Zbarvení: Bělouš Narozen dne: 12.11.2019
Odchoval: jitka.kk Výdělky: 156 298 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0602
Závod v klusu 01253
Překážkový dostih 040102
Parkurové skákání 121277264200
Drezura 0100
Genetický potenciál Celkem: 8147.25
Výdrž930.88  Cval1377.82
Rychlost1539.76  Klus447.22
Drezura1701.46  Skok2150.10
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
930.884
930.884
Rychlost
1539.76
1539.76
Drezura
1701.46
1701.46
1701.46
Cval
1377.82
1377.82
Klus
447.228
447.228
Skok
2150.1
2150.1
2150.1
Tento kůň má 758 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnonhibouSova

drezura: +13

cramponsOzuby

skok: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6


Jezdecké centrum

Terry dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Terry je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo