Bessi

Odsloužené dny : 2888 dnů
Pořadí : 953.
Rezerva : 18 729 629 equus
Historie majitelů

Koi

compagnonkoi
normal
08:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 17042.39

Výdrž
1350.245
2700.49
Rychlost
1512.485
3024.97
Drezura
1969.26
3938.52
Cval
975.81
1951.62
Klus
470.135
940.27
Skok
2243.26
4486.52
Plemeno: Holštýnský kůňVěk: 10 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 172 cm
Pohlaví: valachVáha: 513 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 18.08.2021
Odchoval: Noruko. Výdělky: 7 372 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0221
Závod v klusu 0010
Překážkový dostih 01141
Parkurové skákání 0744
Drezura 01294
Genetický potenciál Celkem: 12964.62
Výdrž2052.09  Cval1480.91
Rychlost2309.56  Klus708.29
Drezura2993.54  Skok3420.22
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2052.09
2052.09
2052.09
Rychlost
2309.56
2309.56
2309.56
Drezura
2993.54
2993.54
2993.54
Cval
1480.91
1480.91
Klus
708.299
708.299
Skok
3420.22
3420.22
3420.22
3420.22
Tento kůň má 1240 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

5thelementwaterPrvek Voda

výdrž: +14, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

skok: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnonkoiKoi

klus: +3


Jezdecké centrum

V úkol 12964.62 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

V úkol 12964.62 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
V úkol 12964.62 je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo