Meggie-41

Odsloužené dny : 1549 dnů
Pořadí : 3384.
Rezerva : 23 981 646 equus
Historie majitelů
18:30
Energie
21%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 2417.24

Výdrž
270.159
540.32
Rychlost
264.9875
529.98
Drezura
170.32
340.64
Cval
162.834
325.67
Klus
116.525
233.05
Skok
223.7955
447.59
Plemeno: PercheronVěk: 9 let 8 měsíců
Druh: Tažný pegasVýška: 174 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 806 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Narozena dne: 30.11.2021
Odchoval: Callie Výdělky: 99 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0011
Genetický potenciál Celkem: 3742.00
Výdrž801.91  Cval481.22
Rychlost855.05  Klus374.20
Drezura534.73  Skok694.89
BLUP:
26.17
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Percheron
100.0%

Znamenitost

Výdrž
801.91
801.91
Rychlost
855.05
855.05
Drezura
534.73
534.73
Cval
481.22
481.22
Klus
374.2
374.2
Skok
694.89
694.89
Tento kůň má 318 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +12, rychlost: +12, drezura: +12, cval: +12, klus: +12, skok: +12

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
27. říjen 2026
Box:
box 1* sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0 / 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo