BaryE

Odsloužené dny : 4794 dnů
Pořadí : 577.
Rezerva : 9 294 157 equus
Historie majitelů
Tažný kůň Shire Vraník
11:00
Energie
70%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 10134.85

Výdrž
1586.655
3173.31
Rychlost
259.62
519.24
Drezura
1297.875
2595.75
Cval
331.0315
662.06
Klus
1110.93
2221.86
Skok
481.3115
962.62
Plemeno: ShireVěk: 11 let 10 měsíců
Druh: Tažný kůňVýška: 210 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 921 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 03.12.2021
Odchoval: Jezevec Výdělky: 992 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0700
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 01360
Genetický potenciál Celkem: 10833.87
Výdrž2644.74  Cval1390.90
Rychlost1083.11  Klus1852.47
Drezura2163.48  Skok1699.16
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2644.74
2644.74
2644.74
Rychlost
1083.12
1083.12
Drezura
2163.48
2163.48
2163.48
Cval
1390.9
1390.9
Klus
1852.47
1852.47
1852.47
Skok
1699.16
1699.16
1699.16
Tento kůň má 1027 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +30, rychlost: +30, drezura: +30, cval: +30, klus: +30, skok: +30

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
5. prosinec 2026
Box:
box 1*

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 3 / 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo