JANINA

Odsloužené dny : 5547 dnů
Pořadí : 310.
Rezerva : 11 540 516 equus
Historie majitelů

Divočák

compagnonsanglier
11:15
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 18907.97

Výdrž
1895.347
3790.69
Rychlost
2613.152
5226.30
Drezura
1349.265
2698.53
Cval
1885.22
3770.44
Klus
361.645
723.29
Skok
1349.355
2698.71
Plemeno: MustangVěk: 12 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 154 cm
Pohlaví: valachVáha: 436 kg
Zbarvení: Světlý ryzák Narozen dne: 21.04.2022
Odchoval: katulinka Výdělky: 45 174 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 081827
Cutting 01030
Trail 01113
Reining 0411
Western pleasure 0201
Genetický potenciál Celkem: 14470.02
Výdrž2896.02  Cval2891.31
Rychlost3721.67  Klus826.57
Drezura2067.15  Skok2067.29
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Kůň zmizel
Matka: Kůň zmizel
Mustang
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2896.02
2896.02
2896.02
Rychlost
3721.67
3721.67
3721.67
3721.67
Drezura
2067.15
2067.15
2067.15
Cval
2891.31
2891.31
2891.31
Klus
826.577
826.577
Skok
2067.29
2067.29
2067.29
Tento kůň má 1390 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

rychlost: +12

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xtriomphal3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

compagnonsanglierDivočák

rychlost: +12


Jezdecké centrum

Barrel racing dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Barrel racing je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Barrel racing je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo