Eressiel

Odsloužené dny : 393 dnů
Pořadí : 9403.
Rezerva : 26 627 equus
Historie majitelů

Krab

compagnoncrab
Poník Modrá
16:00
Energie
34%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 4722.08

Výdrž
404.306
808.61
Rychlost
498.2875
996.58
Drezura
440.9255
881.85
Cval
614.5615
1229.12
Klus
134.087
268.17
Skok
268.8705
537.74
Plemeno: Velšský kůňVěk: 1 rok 6 měsíců
Druh: PoníkVýška: 127 cm
Pohlaví: valachVáha: 250 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 27.05.2022
Odchoval: Miki90

Výstroj

momentálně nic!

Předměty

irisino zbarvení
Genetický potenciál Celkem: 14890.75
Výdrž2517.08  Cval3934.04
Rychlost3109.50  Klus813.71
Drezura2813.42  Skok1702.99
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2517.08
2517.08
2517.08
Rychlost
3109.5
3109.5
3109.5
3109.5
Drezura
2813.42
2813.42
2813.42
Cval
3934.04
3934.04
3934.04
3934.04
Klus
813.718
813.718
Skok
1702.99
1702.99
1702.99
Tento kůň má 1432 hvězd znamenitosti.

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

iriscoatblueIrisino zbarvení

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

compagnoncrabKrab

klus: +4


Jezdecké centrum

STUHY dov. 19699.22 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

pictoalertSTUHY dov. 19699.22 bude moci trénovat ve věku 2 roky.
Je mu teprve 1 rok 6 měsíců!

Reprodukce

Informace

STUHY dov. 19699.22 je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen