Margaery

Odsloužené dny : 665 dnů
Pořadí : 4681.
Rezerva : 3 392 994 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Shagya – arab Bělouš
21:00
Energie
63%
Zdraví
100%
Morálka
89%

Dovednosti

Celkem: 11219.75

Výdrž
1602.602
3205.20
Rychlost
923.62
1847.24
Drezura
1160.907
2321.81
Cval
356.7625
713.52
Klus
577.885
1155.77
Skok
988.1
1976.20
Plemeno: Shagya – arabVěk: 23 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 161 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 476 kg
Zbarvení: Bělouš Narozena dne: 27.11.2022
Odchoval: Margaery Výdělky: 7 021 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 00310
Cutting 0025
Trail 06108
Reining 07156
Western pleasure 0846
Genetický potenciál Celkem: 10012.45
Výdrž2630.89  Cval860.62
Rychlost1656.88  Klus1033.64
Drezura2057.32  Skok1773.09
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2630.89
2630.89
2630.89
Rychlost
1656.88
1656.88
1656.88
Drezura
2057.32
2057.32
2057.32
Cval
860.626
860.626
Klus
1033.64
1033.64
Skok
1773.09
1773.09
1773.09
Tento kůň má 945 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +16, rychlost: +16, drezura: +16, cval: +16, klus: +16, skok: +16

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
20. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 6
arbreRodokmen
chevalPotomstvo