barunka183

Odsloužené dny : 368 dnů
Pořadí : 5907.
Rezerva : 1 670 158 equus
Historie majitelů

Pštros

compagnonautruche
20:00
Energie
20%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 8779.38

Výdrž
636.19
1272.38
Rychlost
687.6345
1375.27
Drezura
848.527
1697.05
Cval
751.5435
1503.09
Klus
731.5615
1463.12
Skok
734.2335
1468.47
Plemeno: Finský kůňVěk: 5 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 510 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 15.12.2022
Odchoval: barunka183

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 12256.59
Výdrž1958.62  Cval1899.23
Rychlost2082.46  Klus2205.67
Drezura2147.55  Skok1963.05
BLUP:
-16.79
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1958.62
1958.62
1958.62
Rychlost
2082.46
2082.46
2082.46
Drezura
2147.55
2147.55
2147.55
Cval
1899.23
1899.23
1899.23
Klus
2205.68
2205.68
2205.68
Skok
1963.05
1963.05
1963.05
Tento kůň má 1168 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

compagnonautruchePštros

rychlost: +3

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

tapis3xnoel2Deka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xnoel23*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xnoel23*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

packxmasgear2Elfí balíček

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Až do:
25. listopad 2026
Box:
box 1* sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo