Azalia

Odsloužené dny : 775 dnů
Pořadí : 2950.
Rezerva : 8 686 952 equus
Historie majitelů

Ezoshika

compagnonezoshika
normal
20:00
Energie
36%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 15652.85

Výdrž
1780.1955
3560.39
Rychlost
1528.4695
3056.94
Drezura
2414.595
4829.19
Cval
846.653
1693.31
Klus
942.4425
1884.88
Skok
314.0685
628.14
Plemeno: Fríský kůňVěk: 11 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 163 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 480 kg
Zbarvení: Vraník Narozena dne: 10.11.2023
Odchoval: Ellaria Výdělky: 620 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0021
Cutting 0100
Trail 0010
Reining 0020
Western pleasure 0212
Genetický potenciál Celkem: 16187.56
Výdrž3383.29  Cval1850.66
Rychlost3060.67  Klus2733.51
Drezura4277.12  Skok882.31
BLUP:
47.42
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3383.29
3383.29
3383.29
3383.29
Rychlost
3060.67
3060.67
3060.67
Drezura
4277.12
4277.12
4277.12
4277.12
Cval
1850.66
1850.66
1850.66
Klus
2733.51
2733.51
2733.51
Skok
882.313
882.313
Tento kůň má 1563 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

compagnonezoshikaEzoshika

cval: +4

paradeapplePřehlídkové jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Estella dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 11 let 9 měsíců
reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo