Densi4

Odsloužené dny : 5592 dnů
Pořadí : 1.
Rezerva : 158 336 373 equus
Historie majitelů
Poník Velšský kůň Ryzák
08:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 19079.15

Výdrž
1730.236
3460.47
Rychlost
2091.355
4182.71
Drezura
1934.182
3868.36
Cval
2268.3695
4536.74
Klus
558.884
1117.77
Skok
956.55
1913.10
Plemeno: Velšský kůňVěk: 5 let
Druh: PoníkVýška: 133 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 380 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 03.12.2023
Odchoval: LILIE33 Výdělky: 1 221 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0011
Cutting 00144
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 022016
Genetický potenciál Celkem: 18753.76
Výdrž3169.22  Cval4956.54
Rychlost3916.56  Klus1023.69
Drezura3542.78  Skok2144.96
BLUP:
-12.42
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3169.22
3169.22
3169.22
3169.22
Rychlost
3916.56
3916.56
3916.56
3916.56
Drezura
3542.78
3542.78
3542.78
3542.78
Cval
4956.54
4956.54
4956.54
4956.54
4956.54
Klus
1023.69
1023.69
Skok
2144.97
2144.97
2144.97
Tento kůň má 1818 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

>>> Den <<< dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

>>> Den <<< je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo