LittleMonster

Odsloužené dny : 4493 dnů
Pořadí : 1681.
Rezerva : 9 512 699 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Mangalarga Marchador Pstružák
13:00
Energie
35%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 17558.83

Výdrž
2061.4405
4122.88
Rychlost
1694.7365
3389.47
Drezura
1974.714
3949.43
Cval
933.2305
1866.46
Klus
1259.416
2518.83
Skok
855.8765
1711.75
Plemeno: Mangalarga MarchadorVěk: 6 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 142 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 401 kg
Zbarvení: Pstružák Narozen dne: 26.11.2024
Odchoval: LittleMonster Výdělky: 2 220 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0113
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 6401.00
Výdrž1536.24  Cval768.12
Rychlost1088.17  Klus1024.16
Drezura1280.20  Skok704.11
BLUP:
-9.36
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1536.24
1536.24
Rychlost
1088.17
1088.17
Drezura
1280.2
1280.2
Cval
768.12
768.12
Klus
1024.16
1024.16
Skok
704.11
704.11
Tento kůň má 583 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Poďobanec dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo