kordulla

Odsloužené dny : 1851 dnů
Pořadí : 594.
Rezerva : 12 544 037 equus
Historie majitelů

Spoutaný duch

compagnonfantome1
Jezdecký kůň Oranžová
24:00
Energie
33%
Zdraví
100%
Morálka
84%

Dovednosti

Celkem: 24154.25

Výdrž
3344.769
6689.54
Rychlost
807.392
1614.78
Drezura
2510.929
5021.86
Cval
2062.8145
4125.63
Klus
1038.142
2076.28
Skok
2313.076
4626.15
Plemeno: Irský tinkerVěk: 21 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 158 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 506 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Tobiano Narozena dne: 13.07.2024
Odchoval: kordulla Výdělky: 28 341 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 038189
Cutting 0131426
Trail 0271919
Reining 031125
Western pleasure 0322710
Genetický potenciál Celkem: 18491.06
Výdrž4751.31  Cval3170.41
Rychlost1585.45  Klus1585.48
Drezura3857.33  Skok3541.08
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4751.31
4751.31
4751.31
4751.31
4751.31
Rychlost
1585.45
1585.45
Drezura
3857.33
3857.33
3857.33
3857.33
Cval
3170.41
3170.41
3170.41
3170.41
Klus
1585.48
1585.48
Skok
3541.08
3541.08
3541.08
3541.08
Tento kůň má 1793 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +38, rychlost: +38, drezura: +38, cval: +38, klus: +38, skok: +38

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapiswestern3xpinataDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

compagnonfantome1Spoutaný duch

drezura: +18

iriscoatorangeIrisino zbarvení

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

bonnetknightRytířská čabraka

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bandeknightRytířské bandáže

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
27. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo