maisim

Odsloužené dny : 799 dnů
Pořadí : 1263.
Rezerva : 631 933 equus
Historie majitelů
Poník Connemara Palomino
21:45
Energie
21%
Zdraví
100%
Morálka
81%

Dovednosti

Celkem: 3158.37

Výdrž
741.912
1483.82
Rychlost
112.195
224.39
Drezura
456.6415
913.28
Cval
67.2855
134.57
Klus
14.5085
29.02
Skok
186.645
373.29
Plemeno: ConnemaraVěk: 4 roky 6 měsíců
Druh: PoníkVýška: 147 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 422 kg
Zbarvení: Palomino Narozena dne: 04.08.2024
Odchoval: lekri Výdělky: 209 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
droite
Genetický potenciál Celkem: 7153.54
Výdrž1884.53  Cval826.55
Rychlost1205.25  Klus388.72
Drezura1500.17  Skok1348.31
BLUP:
-41.50
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1884.53
1884.53
1884.53
Rychlost
1205.25
1205.25
Drezura
1500.17
1500.17
Cval
826.554
826.554
Klus
388.729
388.729
Skok
1348.31
1348.31
Tento kůň má 658 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

*Palinka dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo