Tris

Odsloužené dny : 1021 dnů
Pořadí : 199.
Rezerva : 6 447 245 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Sorrel Leopard
11:00
Energie
52%
Zdraví
8%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 19941.30

Výdrž
538.1295
1076.26
Rychlost
680.2655
1360.53
Drezura
3085.2215
6170.44
Cval
844.5745
1689.15
Klus
2449.419
4898.84
Skok
2373.039
4746.08
Plemeno: KnabstrupVěk: 31 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 163 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 465 kg
Zbarvení: Sorrel Leopard Narozena dne: 08.08.2024
Odchoval: Alenka1969

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 02000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 20511.03
Výdrž1875.02  Cval3047.30
Rychlost2344.11  Klus4102.53
Drezura5156.93  Skok3985.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1875.02
1875.02
1875.02
Rychlost
2344.11
2344.11
2344.11
Drezura
5156.93
5156.93
5156.93
5156.93
5156.93
Cval
3047.3
3047.3
3047.3
Klus
4102.53
4102.53
4102.53
4102.53
Skok
3985.14
3985.14
3985.14
3985.14
Tento kůň má 1994 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

OK dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

OK je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 7
arbreRodokmen
chevalPotomstvo