Salome

Odsloužené dny : 3383 dnů
Pořadí : 65.
Rezerva : 271 001 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Shagya – arab Myšák
21:45
Energie
46%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 9818.18

Výdrž
1353.966
2707.93
Rychlost
516.729
1033.46
Drezura
1059.1645
2118.33
Cval
538.238
1076.48
Klus
529.382
1058.76
Skok
911.609
1823.22
Plemeno: Shagya – arabVěk: 6 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 161 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 476 kg
Zbarvení: Myšák Narozena dne: 30.08.2024
Odchoval: Salome Výdělky: 2 008 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 021310
Reining 023128
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 20268.15
Výdrž5329.63  Cval1737.01
Rychlost3357.56  Klus2085.00
Drezura4168.53  Skok3590.42
BLUP:
-43.24
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5329.63
5329.63
5329.63
5329.63
5329.63
Rychlost
3357.56
3357.56
3357.56
3357.56
Drezura
4168.53
4168.53
4168.53
4168.53
Cval
1737.01
1737.01
1737.01
Klus
2085
2085
2085
Skok
3590.42
3590.42
3590.42
3590.42
Tento kůň má 1969 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

falabellaFalabella

výdrž: +7, drezura: +8, cval: +9

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

dohoz Salome dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

dohoz Salome je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo