Salome

Odsloužené dny : 3384 dnů
Pořadí : 65.
Rezerva : 276 088 equus
Historie majitelů
Poník Connemara Světlý ryzák
21:45
Energie
41%
Zdraví
100%
Morálka
87%

Dovednosti

Celkem: 7058.11

Výdrž
1087.6315
2175.26
Rychlost
511.4135
1022.83
Drezura
855.149
1710.30
Cval
284.0925
568.18
Klus
224.0195
448.04
Skok
566.747
1133.49
Plemeno: ConnemaraVěk: 4 roky 2 měsíce
Druh: PoníkVýška: 147 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 425 kg
Zbarvení: Světlý ryzák Narozena dne: 23.09.2024
Odchoval: Salome Výdělky: 910 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0002
Reining 0000
Western pleasure 01920
Genetický potenciál Celkem: 16268.00
Výdrž4300.58  Cval1860.46
Rychlost2752.20  Klus890.47
Drezura3395.72  Skok3068.57
BLUP:
-66.09
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4300.58
4300.58
4300.58
4300.58
Rychlost
2752.2
2752.2
2752.2
Drezura
3395.72
3395.72
3395.72
3395.72
Cval
1860.46
1860.46
1860.46
Klus
890.472
890.472
Skok
3068.57
3068.57
3068.57
Tento kůň má 1571 hvězd znamenitosti.

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Dohoz Salome dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Dohoz Salome je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo