Salome

Odsloužené dny : 3385 dnů
Pořadí : 65.
Rezerva : 276 088 equus
Historie majitelů
Poník Connemara Tmavý hnědák
21:45
Energie
23%
Zdraví
84%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 6515.52

Výdrž
1025.544
2051.09
Rychlost
432.7155
865.43
Drezura
811.726
1623.45
Cval
292.5135
585.03
Klus
212.447
424.89
Skok
482.813
965.63
Plemeno: ConnemaraVěk: 4 roky 2 měsíce
Druh: PoníkVýška: 147 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 376 kg
Zbarvení: Tmavý hnědák Narozena dne: 11.09.2024
Odchoval: Salome Výdělky: 509 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 01510
Genetický potenciál Celkem: 16840.73
Výdrž4444.28  Cval1926.97
Rychlost2850.56  Klus921.72
Drezura3516.61  Skok3180.59
BLUP:
-73.36
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4444.28
4444.28
4444.28
4444.28
Rychlost
2850.56
2850.56
2850.56
Drezura
3516.61
3516.61
3516.61
3516.61
Cval
1926.97
1926.97
1926.97
Klus
921.724
921.724
Skok
3180.59
3180.59
3180.59
3180.59
Tento kůň má 1628 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Dohoz Salome dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Dohoz Salome je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo