BeSisi

Odsloužené dny : 3365 dnů
Pořadí : 160.
Rezerva : 842 279 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Bay Blanket
19:45
Energie
61%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 9470.28

Výdrž
478.9455
957.89
Rychlost
361.642
723.28
Drezura
1318.636
2637.27
Cval
778.385
1556.77
Klus
1049.142
2098.28
Skok
748.389
1496.78
Plemeno: KnabstrupVěk: 7 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 432 kg
Zbarvení: Bay Blanket Narozena dne: 12.09.2024
Odchoval: Salome Výdělky: 3 054 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0011
Reining 012020
Western pleasure 0097
Genetický potenciál Celkem: 20745.53
Výdrž1896.44  Cval3082.10
Rychlost2370.65  Klus4149.25
Drezura5216.34  Skok4030.75
BLUP:
-40.75
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1896.44
1896.44
1896.44
Rychlost
2370.65
2370.65
2370.65
Drezura
5216.34
5216.34
5216.34
5216.34
5216.34
Cval
3082.1
3082.1
3082.1
Klus
4149.25
4149.25
4149.25
4149.25
Skok
4030.75
4030.75
4030.75
4030.75
Tento kůň má 2018 hvězd znamenitosti.

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

poděkovat nebolí dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

poděkovat nebolí je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo