Taji

Odsloužené dny : 4563 dnů
Pořadí : 8.
Rezerva : 46 719 477 equus
Historie majitelů
10:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 6513.87

Výdrž
299.9885
599.98
Rychlost
373.7555
747.51
Drezura
816.395
1632.79
Cval
484.4125
968.83
Klus
650.4145
1300.83
Skok
631.9705
1263.94
Plemeno: KnabstrupVěk: 1 rok 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 158 cm
Pohlaví: valachVáha: 308 kg
Zbarvení: Black Leopard Narozen dne: 12.09.2024
Odchoval: Salome

Výstroj

momentálně nic!

Předměty

pomme-or-hidden
Genetický potenciál Celkem: 20745.34
Výdrž1896.42  Cval3082.05
Rychlost2370.66  Klus4149.24
Drezura5216.30  Skok4030.67
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1896.42
1896.42
1896.42
Rychlost
2370.66
2370.66
2370.66
Drezura
5216.3
5216.3
5216.3
5216.3
5216.3
Cval
3082.05
3082.05
3082.05
Klus
4149.24
4149.24
4149.24
4149.24
Skok
4030.67
4030.67
4030.67
4030.67
Tento kůň má 2018 hvězd znamenitosti.

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4


Jezdecké centrum

Squid Squad dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

pictoalertSquid Squad bude moci trénovat ve věku 2 roky.
Je mu teprve 1 rok 6 měsíců!

Reprodukce

Informace

Squid Squad je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Squid Squad je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen