.J.J.

Odsloužené dny : 2218 dnů
Pořadí : 180.
Rezerva : 266 490 equus
Historie majitelů

Červený drak

compagnondragon3
11:00
Energie
77%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 27506.19

Výdrž
994.2445
1988.49
Rychlost
1567.3075
3134.61
Drezura
3729.075
7458.15
Cval
2036.0345
4072.07
Klus
2765.3475
5530.69
Skok
2661.0885
5322.18
Plemeno: KnabstrupVěk: 23 let 7 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: valachVáha: 467 kg
Zbarvení: Bay Leopard Narozen dne: 20.09.2024
Odchoval: Salome Výdělky: 14 620 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 001237
droite
Genetický potenciál Celkem: 20844.12
Výdrž1905.61  Cval3096.80
Rychlost2382.11  Klus4168.80
Drezura5240.96  Skok4049.84
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1905.61
1905.61
1905.61
Rychlost
2382.11
2382.11
2382.11
Drezura
5240.96
5240.96
5240.96
5240.96
5240.96
Cval
3096.8
3096.8
3096.8
3096.8
Klus
4168.8
4168.8
4168.8
4168.8
Skok
4049.84
4049.84
4049.84
4049.84
Tento kůň má 2027 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

drezura: +12

chapeaumagiqueKouzelný klobouk

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xtriomphal3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

compagnondragon3Červený drak

drezura: +16


Jezdecké centrum

Až do:
19. listopad 2026
Box:
box 1* sláma

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

G L U M je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Gpicto4Lpicto4Upicto4M je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo