17:15
Energie
27%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 27508.45

Výdrž
992.8145
1985.63
Rychlost
1565.5195
3131.04
Drezura
3733.5335
7467.07
Cval
2033.706
4067.41
Klus
2770.6035
5541.21
Skok
2658.0505
5316.10
Plemeno: KnabstrupVěk: 64 let
Druh: Jezdecký pegasVýška: 164 cm
Pohlaví: valachVáha: 462 kg
Zbarvení: Sorrel Leopard Narozen dne: 20.09.2024
Odchoval: Salome Výdělky: 251 757 Equus
Genetický potenciál Celkem: 20844.12
Výdrž1905.61  Cval3096.79
Rychlost2382.11  Klus4168.80
Drezura5240.97  Skok4049.84
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1905.61
1905.61
1905.61
Rychlost
2382.11
2382.11
2382.11
Drezura
5240.97
5240.97
5240.97
5240.97
5240.97
Cval
3096.79
3096.79
3096.79
3096.79
Klus
4168.8
4168.8
4168.8
4168.8
Skok
4049.84
4049.84
4049.84
4049.84
Tento kůň má 2027 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

drezura: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnondragon1Fialový drak

drezura: +16

heracleshorseshoesdressageHeraklova podkova Drezura

drezura: +17, cval: +5, klus: +8


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
1. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha
Výhody:
drť 1* klasické sedlo 1* klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Do Mordoru je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Do Mordoru je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo