Salome

Odsloužené dny : 3384 dnů
Pořadí : 65.
Rezerva : 276 088 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Snowflake
21:30
Energie
39%
Zdraví
100%
Morálka
97%

Dovednosti

Celkem: 10124.83

Výdrž
485.845
971.69
Rychlost
369.1115
738.22
Drezura
1331.045
2662.09
Cval
789.5435
1579.09
Klus
1058.9165
2117.83
Skok
1027.9525
2055.91
Plemeno: KnabstrupVěk: 5 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 481 kg
Zbarvení: Black Snowflake Narozen dne: 23.09.2024
Odchoval: Salome Výdělky: 2 532 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 041210
Reining 001421
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 20844.30
Výdrž1905.65  Cval3096.85
Rychlost2382.13  Klus4168.84
Drezura5240.96  Skok4049.87
BLUP:
-50.71
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1905.65
1905.65
1905.65
Rychlost
2382.13
2382.13
2382.13
Drezura
5240.96
5240.96
5240.96
5240.96
5240.96
Cval
3096.85
3096.85
3096.85
3096.85
Klus
4168.84
4168.84
4168.84
4168.84
Skok
4049.87
4049.87
4049.87
4049.87
Tento kůň má 2027 hvězd znamenitosti.

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

dohoz Salome dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

dohoz Salome je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo