Salome

Odsloužené dny : 3384 dnů
Pořadí : 65.
Rezerva : 276 088 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Vraník
21:45
Energie
46%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 9991.77

Výdrž
481.551
963.10
Rychlost
363.749
727.50
Drezura
1325.523
2651.05
Cval
782.5635
1565.13
Klus
1036.5825
2073.16
Skok
1005.915
2011.83
Plemeno: KnabstrupVěk: 5 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 482 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 23.09.2024
Odchoval: Salome Výdělky: 2 267 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0468
Reining 03287
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 20844.28
Výdrž1905.62  Cval3096.81
Rychlost2382.11  Klus4168.84
Drezura5240.99  Skok4049.91
BLUP:
-46.86
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1905.62
1905.62
1905.62
Rychlost
2382.11
2382.11
2382.11
Drezura
5240.99
5240.99
5240.99
5240.99
5240.99
Cval
3096.81
3096.81
3096.81
3096.81
Klus
4168.84
4168.84
4168.84
4168.84
Skok
4049.91
4049.91
4049.91
4049.91
Tento kůň má 2027 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

falabellaFalabella

výdrž: +7, drezura: +8, cval: +9

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

dohoz Salome dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

dohoz Salome je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo