Tris

Odsloužené dny : 1023 dnů
Pořadí : 198.
Rezerva : 6 529 940 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Leopard
11:00
Energie
58%
Zdraví
12%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 19458.25

Výdrž
357.102
714.20
Rychlost
453.547
907.09
Drezura
3145.238
6290.48
Cval
859.1165
1718.23
Klus
2498.043
4996.09
Skok
2416.0785
4832.16
Plemeno: KnabstrupVěk: 31 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 163 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 490 kg
Zbarvení: Black Leopard Narozen dne: 30.09.2024
Odchoval: Kalex37 Výdělky: 1 883 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 02230
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 20911.37
Výdrž1911.76  Cval3106.81
Rychlost2389.92  Klus4182.24
Drezura5257.85  Skok4062.79
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1911.76
1911.76
1911.76
Rychlost
2389.92
2389.92
2389.92
Drezura
5257.85
5257.85
5257.85
5257.85
5257.85
Cval
3106.81
3106.81
3106.81
3106.81
Klus
4182.24
4182.24
4182.24
4182.24
Skok
4062.79
4062.79
4062.79
4062.79
Tento kůň má 2034 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

tht u should had her dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

tht u should had her je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 8
arbreRodokmen
chevalPotomstvo