Djadin 71

Odsloužené dny : 844 dnů
Pořadí : 328.
Rezerva : 9 376 080 equus
Historie majitelů
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 22440.06

Výdrž
3362.923
6725.85
Rychlost
2004.236
4008.47
Drezura
2495.4195
4990.84
Cval
713.7085
1427.42
Klus
500.144
1000.29
Skok
2143.5965
4287.19
Plemeno: Shagya – arabVěk: 14 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 501 kg
Zbarvení: Pstružák Narozen dne: 03.11.2024
Odchoval: Luna LeNoire Výdělky: 2 012 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 019111
Závod v klusu 0202
Překážkový dostih 0321
Parkurové skákání 0011
Drezura 0001
Genetický potenciál Celkem: 20045.57
Výdrž5270.13  Cval1717.98
Rychlost3320.83  Klus2062.16
Drezura4122.35  Skok3552.11
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5270.13
5270.13
5270.13
5270.13
5270.13
Rychlost
3320.83
3320.83
3320.83
3320.83
Drezura
4122.36
4122.36
4122.36
4122.36
Cval
1717.98
1717.98
1717.98
Klus
2062.16
2062.16
2062.16
Skok
3552.11
3552.11
3552.11
3552.11
Tento kůň má 1949 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Basileus Taluus'ar dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 14
arbreRodokmen
chevalPotomstvo