Aliet

Odsloužené dny : 4241 dnů
Pořadí : 56.
Rezerva : 443 878 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Achaltekinský kůň Bělouš
08:00
Energie
94%
Zdraví
71%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 25165.35

Výdrž
3593.8475
7187.69
Rychlost
1894.1005
3788.20
Drezura
2755.263
5510.53
Cval
1267.632
2535.26
Klus
596.681
1193.36
Skok
2475.152
4950.30
Plemeno: Achaltekinský kůňVěk: 27 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 476 kg
Zbarvení: Bělouš Narozena dne: 03.01.2025
Odchoval: Ritta Výdělky: 12 961 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0758
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
droite
Genetický potenciál Celkem: 20077.85
Výdrž5308.29  Cval2295.89
Rychlost3390.08  Klus1096.83
Drezura4195.21  Skok3791.54
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5308.29
5308.29
5308.29
5308.29
5308.29
Rychlost
3390.08
3390.08
3390.08
3390.08
Drezura
4195.21
4195.21
4195.21
4195.21
Cval
2295.89
2295.89
2295.89
Klus
1096.84
1096.84
Skok
3791.54
3791.54
3791.54
3791.54
Tento kůň má 1951 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

výdrž: +12

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

20 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo