Fiona

Odsloužené dny : 439 dnů
Pořadí : 7286.
Rezerva : 540 650 equus
Historie majitelů

Kočka

compagnonchat
14:45
Energie
22%
Zdraví
30%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 4951.80

Výdrž
314.175
628.35
Rychlost
127.1085
254.22
Drezura
988.539
1977.08
Cval
3.9075
7.82
Klus
742.19
1484.38
Skok
299.982
599.96
Plemeno: NokotaVěk: 29 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 150 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 447 kg
Zbarvení: Hnědý bělouš Narozena dne: 23.01.2025
Odchoval: Fiona Výdělky: 1 947 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0011
Cutting 0500
Trail 0000
Reining 0232
Western pleasure 0100
Genetický potenciál Celkem: 7240.00
Výdrž957.85  Cval437.30
Rychlost812.33  Klus1623.93
Drezura1909.19  Skok1499.40
BLUP:
51.88
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Nokota
100.0%

Znamenitost

Výdrž
957.85
957.85
Rychlost
812.33
812.33
Drezura
1909.19
1909.19
1909.19
Cval
437.3
437.3
Klus
1623.93
1623.93
1623.93
Skok
1499.4
1499.4
Tento kůň má 666 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

compagnonchatKočka

drezura: +9

sellewestern2x2** westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bridewestern2x2** westernová uzdečka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

pommeorZlaté jablko

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

tapis3xusaDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
17. březen 2027
Box:
box 1*

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 9
arbreRodokmen
chevalPotomstvo