Pegaska

Odsloužené dny : 1191 dnů
Pořadí : 15.
Rezerva : 174 613 251 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Sorrel Leopard
08:00
Energie
100%
Zdraví
97%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 23953.36

Výdrž
604.7875
1209.58
Rychlost
1238.277
2476.55
Drezura
3311.069
6622.14
Cval
1631.3185
3262.64
Klus
2634.037
5268.07
Skok
2557.1925
5114.39
Plemeno: KnabstrupVěk: 25 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 483 kg
Zbarvení: Sorrel Leopard Narozena dne: 06.02.2025
Odchoval: Pegaska

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 02010
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 21808.70
Výdrž1993.87  Cval3240.16
Rychlost2492.31  Klus4361.89
Drezura5483.36  Skok4237.10
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1993.87
1993.87
1993.87
Rychlost
2492.31
2492.31
2492.31
Drezura
5483.36
5483.36
5483.36
5483.36
5483.36
Cval
3240.16
3240.16
3240.16
3240.16
Klus
4361.89
4361.89
4361.89
4361.89
Skok
4237.11
4237.11
4237.11
4237.11
Tento kůň má 2125 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Sylvanas dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Sylvanas je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Další připouštění: 25 let 8 měsíců
reproductionPřipuštění: 10
arbreRodokmen
chevalPotomstvo