Calli

Odsloužené dny : 5282 dnů
Pořadí : 241.
Rezerva : 14 738 010 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Polský konik Myšák
11:00
Energie
77%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 7388.70

Výdrž
927.329
1854.66
Rychlost
560.6365
1121.27
Drezura
328.818
657.64
Cval
720.4475
1440.89
Klus
664.008
1328.02
Skok
493.1115
986.22
Plemeno: Polský konikVěk: 12 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 140 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 412 kg
Zbarvení: Myšák Narozena dne: 15.02.2025
Odchoval: Calli Výdělky: 226 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0051
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 21634.76
Výdrž4975.88  Cval3892.84
Rychlost3029.32  Klus4327.51
Drezura2163.98  Skok3245.22
BLUP:
-17.44
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4975.88
4975.88
4975.88
4975.88
4975.88
Rychlost
3029.32
3029.32
3029.32
Drezura
2163.99
2163.99
2163.99
Cval
3892.84
3892.84
3892.84
3892.84
Klus
4327.51
4327.51
4327.51
4327.51
Skok
3245.22
3245.22
3245.22
3245.22
Tento kůň má 2106 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +26, rychlost: +26, drezura: +26, cval: +26, klus: +26, skok: +26

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern2x2** westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bridewestern2x2** westernová uzdečka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
8. prosinec 2026
Box:
box 1*
Výhody:
krmivo oves (jádro)

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo