Pegaska

Odsloužené dny : 1189 dnů
Pořadí : 15.
Rezerva : 174 334 947 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Spotted Blanket
15:45
Energie
48%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 25601.42

Výdrž
1153.3865
2306.77
Rychlost
1477.6775
2955.36
Drezura
3353.6395
6707.28
Cval
1636.946
3273.89
Klus
2622.3875
5244.77
Skok
2556.671
5113.34
Plemeno: KnabstrupVěk: 14 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 460 kg
Zbarvení: Black Spotted Blanket Narozen dne: 28.02.2025
Odchoval: Jasmina5 Výdělky: 789 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 02001
Trail 0012
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 21947.83
Výdrž2006.58  Cval3260.85
Rychlost2508.29  Klus4389.68
Drezura5518.42  Skok4264.01
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2006.58
2006.58
2006.58
Rychlost
2508.29
2508.29
2508.29
Drezura
5518.42
5518.42
5518.42
5518.42
5518.42
Cval
3260.85
3260.85
3260.85
3260.85
Klus
4389.68
4389.68
4389.68
4389.68
Skok
4264.01
4264.01
4264.01
4264.01
Tento kůň má 2137 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

NEAKTUÁLNÍ HŘEBEC dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

NEAKTUÁLNÍ HŘEBEC je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 12
arbreRodokmen
chevalPotomstvo