Evilin

Odsloužené dny : 4177 dnů
Pořadí : 267.
Rezerva : 89 682 901 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Tennesseeský mimochodník Černý hnědák
19:30
Energie
25%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 23649.00

Výdrž
2542.3435
5084.69
Rychlost
1433.469
2866.94
Drezura
2310.446
4620.89
Cval
1115.9665
2231.93
Klus
3123.201
6246.40
Skok
1299.0725
2598.14
Plemeno: Tennesseeský mimochodníkVěk: 16 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 159 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 473 kg
Zbarvení: Černý hnědák Narozena dne: 06.04.2025
Odchoval: Evilin Výdělky: 10 155 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 081010
Cutting 0000
Trail 0662017
Reining 0003
Western pleasure 0231
Genetický potenciál Celkem: 19565.32
Výdrž4206.97  Cval1849.71
Rychlost2370.51  Klus5164.81
Drezura3825.83  Skok2147.48
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4206.98
4206.98
4206.98
4206.98
Rychlost
2370.51
2370.51
2370.51
Drezura
3825.83
3825.83
3825.83
3825.83
Cval
1849.71
1849.71
1849.71
Klus
5164.81
5164.81
5164.81
5164.81
5164.81
Skok
2147.48
2147.48
2147.48
Tento kůň má 1899 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

drezura: +9, klus: +8, skok: +7

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
1. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo