Imala

Odsloužené dny : 2796 dnů
Pořadí : 279.
Rezerva : 5 180 283 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Sorrel Snowflake
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 7089.42

Výdrž
285.5085
571.02
Rychlost
293.778
587.56
Drezura
1000.403
2000.81
Cval
396.6545
793.31
Klus
795.736
1591.47
Skok
772.632
1545.26
Plemeno: KnabstrupVěk: 4 roky 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 506 kg
Zbarvení: Sorrel Snowflake Narozen dne: 06.06.2025
Odchoval: Imala Výdělky: 934 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0147
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 19515.18
Výdrž1784.21  Cval2899.10
Rychlost2230.66  Klus3901.74
Drezura4906.47  Skok3792.99
BLUP:
-56.67
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1784.21
1784.21
1784.21
Rychlost
2230.66
2230.66
2230.66
Drezura
4906.48
4906.48
4906.48
4906.48
4906.48
Cval
2899.1
2899.1
2899.1
Klus
3901.74
3901.74
3901.74
3901.74
Skok
3792.99
3792.99
3792.99
3792.99
Tento kůň má 1895 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

H dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

H je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo