Imala

Odsloužené dny : 2796 dnů
Pořadí : 277.
Rezerva : 5 178 349 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Spotted Blanket
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 7246.59

Výdrž
257.376
514.75
Rychlost
321.7575
643.51
Drezura
1096.9295
2193.86
Cval
329.071
658.14
Klus
821.106
1642.21
Skok
797.0575
1594.12
Plemeno: KnabstrupVěk: 4 roky 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 489 kg
Zbarvení: Black Spotted Blanket Narozena dne: 07.06.2025
Odchoval: Imala Výdělky: 742 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0001
Trail 0034
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 21442.83
Výdrž1960.21  Cval3185.58
Rychlost2450.55  Klus4288.17
Drezura5391.79  Skok4166.53
BLUP:
-63.31
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1960.21
1960.21
1960.21
Rychlost
2450.55
2450.55
2450.55
Drezura
5391.79
5391.79
5391.79
5391.79
5391.79
Cval
3185.58
3185.58
3185.58
3185.58
Klus
4288.17
4288.17
4288.17
4288.17
Skok
4166.53
4166.53
4166.53
4166.53
Tento kůň má 2088 hvězd znamenitosti.

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

K dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

K je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo