Tris

Odsloužené dny : 1013 dnů
Pořadí : 199.
Rezerva : 6 426 595 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Snowflake
11:00
Energie
56%
Zdraví
12%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 21387.37

Výdrž
595.005
1190.01
Rychlost
750.9365
1501.87
Drezura
3393.797
6787.59
Cval
650.4495
1300.90
Klus
2695.6725
5391.35
Skok
2607.8245
5215.65
Plemeno: KnabstrupVěk: 31 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 481 kg
Zbarvení: Black Snowflake Narozen dne: 04.06.2025
Odchoval: Kalex37 Výdělky: 1 214 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 02410
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 22500.12
Výdrž2057.09  Cval3342.93
Rychlost2571.55  Klus4499.85
Drezura5657.41  Skok4371.29
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2057.09
2057.09
2057.09
Rychlost
2571.55
2571.55
2571.55
Drezura
5657.41
5657.41
5657.41
5657.41
5657.41
Cval
3342.93
3342.93
3342.93
3342.93
Klus
4499.85
4499.85
4499.85
4499.85
Skok
4371.29
4371.29
4371.29
4371.29
Tento kůň má 2193 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Gi 16 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Gi 16 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo